כרטיסי ביקור
 להסבר לחץ כאן   כרטיסים בעיצוב שלנו
 כרטיסים אופקיים   כרטיסים אנכיים
 נדלן   lifemax
 כרטיסים נפתחים
כרטיסי ביקור
 
לקוח יקר אנא קרא בטרם תתחיל לעצב
 
מפרט:
 
גודל: 5/9, 9/5.
משקל הנייר: 300 גר'.
סוג הנייר: כרומו.
פרטים נוספים: ניתן לקבל את כרטיס הביקור על כל סוג נייר אחר ו/או משקל אחר ע"י פניה טלפונית לבית הדפוס.
  
אפשרויות עיצוב
 
לבחירתך 3 אפשרויות לביצוע ההזמנה:
  
עיצוב מוכן קיים: במידה ויש לך כבר עיצוב של מוצר הדפוס בכל פורמט אתה יכול פשוט לשלוח לנו אותו במייל (ראה פרטים בצור בקשר), ואנו כבר נחזור אליך עם הצעת מחיר מפורטת וזמני הספקה.
 
 
רקע מוכן למוצר הדפוס: במידה ויש לך כבר את הרקע שהינך מעוניין שיהווה את הרקע למוצר הדפוס אתה יכול בשלב העיצוב ובתוך העורך הגרפי ללחוץ על הכפתור "שנה תמונת רקע". שם לב: במידה ואתה מחליף את תמונת הרקע ומשתמש בקובץ ממחשבך על הקובץ להיות קובץ מסוג jpg                      ברזולוציה של 300dpi  לפחות וכן בגודל מוצר הדפוס הנבחר. (לעניין הגודל ראה מפרט לעיל).
 
עיצוב מתוך מאגר דוגמאות קיים: השקענו רבות במתן מענה גרפי לכל לקוחותינו והקמנו באתר זה מאגר טמפלטים (דוגמאות) הכולל אלפי טמפלטים לשימושך. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הגרפיקה המוצאת חן בעינך ולהתחיל לעצב.  
 
 
שימוש בעורך הגרפי
 
בחר/י את הקטגוריה הרצויה מתוך מגוון מוצרי הדפוס באתר.
בחר/י את הגרפיקה הרצויה
על מנת לדפדף בין העמודים בתוך כל קטגוריה יש לבחור במספר העמוד הרצוי בתחתית הדף.
לאחר לחיצה על הטמפלט הנבחר את/ה תעבור/י לדף נוסף אשר בו תוכל/י לראות את תמונת הטמפלט המוגדלת וכן לצפות בסרטון הדרכה אשר סוקר את כל תהליך ההזמנה. 
על מנת להתחיל לעצב כל שנותר כעת הוא ללחוץ על תמונת הטמפלט במרכז הדף.
לאחר כניסת העורך יש להתחיל לעצב את מוצר הדפוס הנבחר ולהשתמש בכלים האינטואיטיביים שבו כדוגמת: פונטים, מרכוז, ישור לימין ולשמאל, סיבוב טקסט, עבודה בשכבות וכו'.
במידה ואת/ה מעוניין/ת להעלות לוגו ו/או תמונה לקובץ הטמפלט הנבחר, יש ללחוץ על הכפתור: "הוסף תמונה או לוגו" שים לב אין הגבלה על מספר התמונות ו/או הלוגויים שהינך יכול/ה להעלות. במידה והחלטה/ת לעלות לוגו משלך ולא להשתמש במאגר הקיים יש לשים לב כי על הקובץ להיות ברזולוציה של 300 dpi לפחות, על מנת לקבל הדפסה חלקה.
הינך יכול/ה להעלות את כל סוגי הקבצים הבאים: JPG, PNG, TIFF, BMP
  
ביצוע הזמנה אלקטרונית
 
בגמר עריכת הטמפלט כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הכפתור "גש להזמנה" בעורך.
בשלב זה ישנה אפשרות להזמין את הכמות הנדרשת וכן גימורים שונים למוצר הדפוס.
יש לבחור את שיטת קבלת המוצרים בין האפשרויות השונות וללחוץ על הכפתור "גש להזמנה".
בדף שנפתח כעת ישנן שתי אפשרויות: אפשרות א' – במידה וכבר רכשת בעבר באתרנו, אתה יכול להזדהות במערכת על בסיס שם המשתמש והסיסמה שלך. אפשרות ב' – במידה וזאת הקנייה הראשונה שלך באתרנו יש למלא את הפרטים בדף ולבחור לעצמך שם משתמש וסיסמה.
בדף הבא יש לבחור את שיטת ואמצעי התשלום, שים לב במידה ואינך מעוניין להשתמש בכרטיס האשראי שלך אתה מוזמן לבחור באפשרות "אנא צרו עימי קשר בכדי לקבל את פרטי התשלום שלי", ואנו כבר נתקשר אליך.
 
הערות כלליות וחשובות:
 
הזמנות חוזרות
עבודותיכם לאחר ההזמנה נשמרות אצלנו,שמרו קוד משתמש וסיסמא שהזרמתם למחשב בתהליך ההזמנה . באמצעותם ניתן להיכנס לאתר בכל עת לראות את עבודותיכם ולעקוב אחר סטאטוס ההזמנה.
 
אודות             תקנון האתר             לקוחות עסקיים             החשבון שלי             צור קשר